BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 4471023
nr 447 1023
Takarmatur
Zumtobel staff, Design Charles Keller, höjd: 55 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 januari 2007
kl 16:55:47
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr